Облыстық Әбіш оқулары өз мәресіне жетті

«Ақтөбе - Дарын» өңірлік ғылыми – тәжірибелік қосымша білім беру орталығының ұйымдастыруымен 2018 жылғы 23 қарашада жалпы білім беретін мектептер мен облыстық білім беру ұйымдарының 8-11 класс оқушылары арасында Қазақстан Республикасының Халық жазушысы, мемлекет және қоғам қайраткері, қазақ әдебиетінің көрнекті өкілі Ә.Кекілбаевтың шығармашылығына арналған Әбіш оқуларының облыстық кезеңі өткізілді.
Байқауға жоғары оқу орындары Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті мен С.Бәйішев атындағы Ақтөбе университетінің аға оқытушылары, ҚР дизайнерлер Одағының мүшелері, Ғ.Жұбанов атындағы Ақтөбе облыстық филармониясы «Екі езу» сатира театрының актерлері, Ақтөбе көпсалалы «Тарлан» колледжінің актерлік өнер мамандығының оқытушысы төрелік етті. Әбіш оқуларына әр аудан, қала, облыстық білім беру ұйымдарынан 4 номинацияға барлығы («Иллюстрациялық сурет», «Мәнерлеп оқу», «Жоба қорғау», «Сахналық қойылым») - 135 оқушы қатысты.
Байқау нәтижесінде жеңімпаздар анықталды.
Иллюсртациялық сурет бағыты бойынша:
Қатысушының
аты- жөні
Ауданы
Мектебі
клЖүлделі орны
1.
Жарманова Ботагөз
Алға ауданы
№3 ОМ
Алғыс хат
2.
Дүйсенқұлов Ілияс
Әйтеке би ауданы
М.Жұмабаев ат.ОМ
8Мақтау қағазы
3.
Оңдағанов Әділет
Байғанин ауданы
Қарауылкелді ОМ
8Мақтау қағазы
4.
Ерікұлы Қолғанат
Ырғыз ауданы
Белшер НОМ
8Алғыс хат
5.
Макташ Турбек
Қарғалы ауданы
Петропавл ОМ
11ІІІ орын
6.
Аяпбергенова Еркемай
Қобда ауданы
Қобда орта мектебі
9ІІІ орын
7.
Курмашев Азамат
Мәртөк ауданы
Родниковка ОМ
11Мақтау қағазы
8.
Бакитулла Малик
Мұғалжар ауданы
Ембі қалалық№7 ОМ
9ІІ орын
9.
Жален Аружан
Ойыл ауданы
Сапақкөл ОМ
8Мақтау қағазы
10.
Санамасова Айша
Темір ауданы
Шұбарқұдық гимназиясы
10ІІ орын
11.
Сериков Диас
Хромтау ауданы
№3 ОМ
11І орын
12.
Орақова Шамшырақ
Шалқар ауданы
№5 МЛ
Мақтау қағазы
13.
Асқарова Ботагөз
Ақтөбе қаласы
№55 ОМ
11Бас жүлде
14
Раматулла Дильназ
Ақтөбе қаласы
АОДБАММИ
11ІІІ орын
Проза, поэзия мәнерлеп оқу бағыты бойынша:
Қатысушының
аты- жөні
Ауданы
Мектебі
клЖүлделі орны
1.
Байманова Әсел
Алға ауданы
№3 ОМ
9Мақтау қағазы
2.
Арапаева Айзат
Әйтеке би ауданы
Б.Сейсекенов ат.ОМ
І орын
3.
Нұртазина Қазина
Байғанин ауданы
Қ.Жазықов ат.ОМ
9Мақтау қағазы
4.
Қозықызы Жансая
Ырғыз ауданы
Б.Алманов ат.ОМ
10ІІІ орын
5.
Утешева Аружан
Қарғалы ауданы
Петропавл ОМ
8Мақтау қағазы
6.
Ажгереев Азамат
Қобда ауданы
Бестау ОМ
9ІІ орын
7.
Жакитаев Адбулсамат
Мәртөк ауданы
Аққайың ОМ
9Алғыс хат
8.
Елубай Гүлжазира
Мұғалжар ауданы
Қандыағаш қ.№5 ОМ
Мақтау қағазы
9.
Кәкиева Жангүл
Ойыл ауданы
Ақшатау ОМ
10Алғыс хат
10.
Мырзағалиева Гаухар
Темір ауданы
Шұбарқұдық гимназиясы
8Мақтау қағазы
11.
Қыстаубай Адайбек
Хромтау ауданы
Сатпаев ат. ОМ
9Алғыс хат
12.
Мұратова Дана
Шалқар ауданы
№1 МГ
11ІІІ орын
13.
Еркінғалиұлы Нұрдос
Ақтөбе қаласы
№55 ОМ
11Мақтау қағазы
14
Қазбек Перизат
Ақтөбе қаласы
№56 ОМ
10ІІІ орын
15
Тыныштық Іңкәр
АОДБАММИ
10ІІ орын
16
Майлыбаева Гүлдана
АОМФММИ
11Бас жүлде
Шығармалары бойынша зерделеу жоба бағыты бойынша:
Қатысушының
аты- жөні
Ауданы (қала), ОББҰ
Мектебі
клЖүлделі орны
1.
Абдуалиева Фариза
Әйтеке би ауданы
Еңбекту ОМ
9Мақтау қағазы
2.
Дос Қуат
Байғанин ауданы
Қарауылкелді ОМ
11ІІ орын
3.
Аманқосқызы Аружан
Ырғыз ауданы
Т.Шонанұлы ат.ОМ
8Мақтау қағазы
4.
Нұрланұлы Альэмир
Қарғалы ауданы
№2 Бадамша ОМ
Мақтау қағазы
5.
Өтеміс Әсем
Қобда ауданы
Қазақ орта мектебі
11Мақтау қағазы
6.
Меруерт Қадырбек
Мәртөк ауданы
Қаратоғай ОМ
11ІІІ орын
7.
Мамбетова Гүлнұр
Мұғалжар ауданы
Қандыағаш №1 ОМ
10ІІІ орын
8.
Ермекова Ақмаржан
Ойыл ауданы
Құрман ОМ
9Алғыс хат
9.
Әмірханқызы Тілекші
Темір ауданы
Ж.Кереев ат.ОМ
ІІ орын
10.
Сынасатбаев Мирас
Хромтау ауданы
Нұрлы көш ОМ
8Мақтау қағазы
11.
Мұратова Фатима
Шалқар ауданы
№2 МГ
8ІІІ орын
12.
Ибраева Аруана
Ақтөбе қаласы
№8 ОМ
Бас жүлде
13.
Байдәулетова Ақбота
Ақтөбе қаласы
№56 ОМ
8Мақтау қағазы
14
Аяпбергенова Ақбота
Ақтөбе қаласы
АОДБАММИ
10І орын
Сахналық қойылым бағыты бойынша
Ауданы (қала) ОББҰ
Мектебі
Жүлделі орны
1.
Алға ауданы
Алға мектеп-гимназия оқушылары
Мақтау қағазы
2.
Әйтеке би ауданы
Шевченко ат.ОМ оқушылары
ІІ орын
3.
Ырғыз ауданы
Белшер НОМ оқушылары
ІІІ орын
4.
Қобда ауданы
Қобда ҚОМ оқушылары
Мақтау қағазы
5.
Мәртөк ауданы
№2 МГ оқушылары
Мақтау қағазы
6.
Мұғалжар ауданы
Ембі қалалық №7 ОМ оқушылары
ІІІ орын
7.
Ойыл ауданы
Ж.Жүсібалиев ОМ оқушылары
Мақтау қағазы
8.
Темір ауданы
Шұбарқұдық гимназиясының оқушылары
ІІІ орын
9.
Хромтау ауданы
Бөгетсай МГ оқушылары
Мақтау қағазы
10.
Шалқар ауданы
Қорғантұз ОМ оқушылары
ІІ орын
11.
Ақтөбе қаласы
№55 ОМ оқушылары
Мақтау қағазы
12.
Ақтөбеқаласы
М.Құрманғалиева ат. №32 МГ оқушылары
І орын
13.
М.Құсайынов ат. Ақтөбе облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернатының оқушылары
Бас жүлде
Жеңімпаз оқушыларды және мұғалімдерін жүлделі орындарымен құттықтаймыз!