«Алтын қазына» республикалық көркем және сәндік - қолданбалы өнер бойынша балалар шығармашылығы көрме – байқауының облыстық кезеңі

2017 жылғы 18 қыркүйекте Қазақстан Президентінің «Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру мақсатында жалпы білім беретін мектеп оқушылары арасында
«Алтын қазына» республикалық көркем және сәндік - қолданбалы өнер бойынша балалар шығармашылығы көрме – байқауының облыстық кезеңін өткізді.
Көрме-байқаудың мақсаты: оқушылардың шығармашылық қабілеттерін дамыту бойынша жүйелі және мақсатты қызмет жүргізуге жағдай жасау, рухани-адамгершілік
және мәдени құндылықтарға араластыру.
Облыстық «Алтын қазына» көрме-байқауынааудан және Ақтөбе қаласының мектептеріненбарлығы 117жұмыс ұсынылды.
Байқаудың«Ағаш пен сүйекті көркем өңдеу», «Квилинг», «Шыныдан көркем өңдеу», «Көркем металды жұмыс», «Қазақтың ұлттық киімі»номинациялары бойынша
жұмыстар қаралды. Қазылар алқасының құрамында Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті және С.Бәйішев атындағы университетінің мамандары болды.
Аталған шараға, Әйтеке би, Темір және Хромтау ауданының оқушылары белсенді қатысты. Талапқа сай орындалған жұмыстар Республикалық көрме-байқауына ұсынылды.
І орын
Оқушылардың аты-жөні
Ауданы (қала)
Мектебі
1.
Рыбальчинко Екатерина
Ақтөбе қаласы
№29 орта мектебі
2.
Келдібай Даурен
Әйтеке би ауданы
Қарабұтақ орта мекебі
3.
Еркінова Ақтілек
Темір ауданы
Көркемсурет мектебі
4.
Жеңісов Орынбасар
Темір ауданы
Көркемсурет мектебі
5.
Хамидулла Аружан
Темір ауданы
Көркемсурет мектебі
6.
Айтмағамбетов Ақжол
Хромтау ауданы
Табантал орта мектебі
7.
Оспанова Аяжан
Хромтау ауданы
№3 орта мектебі
ІІ орын
Оқушылардың аты-жөні
Ауданы (қала)
Мектебі
1.
Буртак Алина
Ақтөбе қаласы
№29 орта мектебі
2.
Кулмагамбетова Аружан
Ақтөбе қаласы
№17 орта мектеп-гимназиясы
3.
Қалубаева Фариза
Ақтөбе қаласы
№40 орта мектебі
4.
Изтлеуов Данияр
Ақтөбе қаласы
Пригород орта мектебі
5.
Жолдыбай Аянат
Ақтөбе қаласы
Новый орта мектебі
6.
Алманиязов Алихан
Темір ауданы
Аудандық оқушылар үйі
7.
Балғожина Гүлзейнеп
Темір ауданы
Аудандық оқушылар үйі
8.
Көздібаева Бақыт
Темір ауданы
Аудандық оқушылар үйі
9.
Айбек Айболсын
Хромтау ауданы
№6 Хромтау гимназиясы
10.
Советова Асем
Хромтау ауданы
№3 орта мектебі
ІІІ орын
Оқушылардың аты-жөні
Ауданы (қала)
Мектебі
1.
Аронова Софья
Ақтөбе қаласы
№29 орта мектебі
2.
Ақниязов Бекнияз
Ақтөбе қаласы
Пригород орта мектебі
3.
Болат Дана
Ақтөбе қаласы
Новый орта мектебі
4.
Құттыбай Абай
Ақтөбе қаласы
№17 орта мектеп-гимназиясы
5.
Мирханов Айбол
Әйтеке би ауданы
Қарабұтақ орта мектебі
6.
Базарбай Нұрдаулет
Темір ауданы
Аудандық оқушылар үйі
7.
Теңелова Мейіргүл
Темір ауданы
Аудандық оқушылар үйі
8.
Насамбаев Диас
Темір ауданы
Көркемсурет мектебі
9.
Бахитова Дина
Мәртөк ауданы
Аққайың орта мектебі
10.
Дошым Айнагүл
Ойыл ауданы
Ш.Берсиев ат. орта мектебі
Мақтау қағазы
Оқушылардың аты-жөні
Ауданы (қала)
Мектебі
1.
Зейнел Ару
Ақтөбе қаласы
Новый орта мектебі
2.
Әбдірахимова Альбина
Ақтөбе қаласы
М.Арын ат.орта мектебі
3.
Райсова Мәдина
Ақтөбе қаласы
Пригород орта мектебі
4.
Саламат Аяна
Алға ауданы
«Жастар жігер» аула клубы
5.
Сушкевич Роман
Әйтеке би ауданы
Ж.Б.Сәрсенов орта мектебі
6.
Шагалаева Ұ
Қобда ауданы
Аудандық оқушылар үйі
7.
Жакетаев Абдуллбақыт
Мәртөк ауданы
Аққайың орта мектебі
8.
Аронова Шамшырақ
Ойыл ауданы
Ш.Берсиев ат.орта мектебі
9.
Молдағұлова Бибінұр
Ойыл ауданы
Ш.Берсиев ат.орта мектебі
10.
Марченко Александра
Хромтау ауданы
Ақжар орта мектебі
11.
Уразова Томирис
Хромтау ауданы
№3 орта мектебі
12.
Қызыр Қызғалдақ
Хромтау ауданы
№6 мектеп-гимназиясы