«Менің Отаным - Қазақстан» туристік-өлкетану слетінің облыстық кезеңі бойынша қорытынды

«Ақтөбе-Дарын» өңірлік ғылыми-тәжірибелік қосымша білім беру орталығының ұйымдастыруымен Қазақстан Халықтарының бірлігі, Қазақстан Республикасының Қарулы күштерінің 25 жылдығы және Отан қорғаушылар күніне орай 2017 жылғы 3-4 мамыр аралығында жалпы білім беретін мектептердің 6-11 класс оқушылары арасында «Менің отаным - Қазақстан» атты туристік-өлкетану слетінің облыстық кезеңі Ақтөбе қаласы, Россовхоз елді-мекеніндегі «Достық» лагерінде өтті.
«Сөнбес жұлдыздар» іздеу-зерттеу жобасын қорғау, «Фотобайқау», «Техникалық» қашықтық бойынша жарыс және «Қазақстан халықтарының достығы» фестивалі 3 мамырда, «Туристік бақылау маршруты» қашықтығы бойынша жарыс, «Топографиялық белгілер бойынша жұмыс» және «Туристік түйін байлау» 4 мамырда өткізілді.
Қазылар алқасының шешімімен слеттің жеңімпаз топтары және қатысушы жеңімпаздары І, ІІ, ІІІ дәрежелі дипломдармен және медальдармен марапатталды.
Слеттің қорытындысы бойынша жүлделі орындарға ие болған жеңімпаздар тізімі
«Сөнбес жұлдыздар» іздеу-зерттеу жобасы бойынша:
Оқушылардың аты-жөні
Ауданы (қала), мектебі
Жүлделі орын
1
Аманжулова Дарина
Ақтөбе қалалық
жас туристер стансасы
І орын
2
Тоқмырзаева Аружан
Ақтөбе қалалық
жас туристер стансасы
І орын
3
Туремуратова Карина
Ақтөбе қаласы
№31 орта мектебі
ІІ орын
4
Кабиева Инесса
Ақтөбе қаласы
№11 орта мектеп гимназиясы
ІІ орын
5
Сакенова Индира
Ақтөбе қаласы
№1 орта мектебі
ІІ орын
6
Найманова Аружан
Ақтөбе қаласы
№24 лингвистикалық мектеп гимназиясы
ІІІ орын
7
Жир Роман
Қобда ауданы
Жарсай орта мектебі
ІІІ орын
8
Нұрлан Рустем
Ақтөбе қаласы
№60 орта мектебі
ІІІ орын
9
Жасанова Айгерім
Ақтөбе қаласы
№49 орта мектебі
ІІІ орын
10
Басарова Аружан
Ақтөбе қаласы
№45 орта мектебі
ІІІ орын
«Фотобайқау» бойынша:
Команда атауы
Ауданы (қала), мектебі
Жүлделі орын
1
«Азимут»
Ақтөбе қаласы
№11 орта мектеп гимназиясы
І орын
2
«50-широта»
Хромтау ауданы
№4 орта мектебі
ІІ орын
3
«Атлант»
Қобда ауданы
Жарсай негізгі мектебі
ІІ орын
4
«Олимп»
Ақтөбе қаласы
Новый орта мектебі
ІІІ орын
5
«Наурыз»
Мәртөк ауданы
Вознесеновское орта мектебі
ІІІ орын
6
«Жалын»
Ақтөбе қаласы
№54 негізгі мектебі
ІІІ орын
«Техникалық» қашықтық бойынша:
Команда атауы
Ауданы (қала), мектебі
Жүлделі орын
1
«Жас талап»
Ақтөбе қаласы
№24 лингвистикалық мектеп гимназиясы
І орын
2
«Барыс»
Мәртөк ауданы
Родниковка орта мектебі
ІІ орын
3
«Горизонт»
Ақтөбе қаласы
№24 лингвистикалық мектеп гимназиясы
ІІ орын
4
«LEVIST»
Ақтөбе қаласы
№1 орта мектебі
ІІІ орын
«Қазақстан халықтарының достығы» фестивалі бойынша:
Команда атауы
Ауданы (қала), мектебі
Жүлделі орын
1
«ГСЮТ LEVSтур»
Ақтөбе қалалық
жас туристер стансасы
І орын
2
«Ақжар»
Ақтөбе қаласы
№49 орта мектебі
ІІ орын
3
«ГСЮТ-Ақтөбе»
Ақтөбе қалалық
жас туристер стансасы
ІІ орын
4
«Комета»
Ақтөбе қаласы
№53 орта мектебі
ІІІ орын
5
«Сити»
Ақтөбе қаласы
№60 орта мектебі
ІІІ орын
6
«Олимп»
Ақтөбе қаласы
Новый орта мектебі
ІІІ орын
7
«Азимут»
Ақтөбе қаласы
№11 орта мектеп гимназиясы
Мақтау қағазы
8
«LEVIST»
Ақтөбе қаласы
№1 орта мектебі
Мақтау қағазы
9
«50-широта»
Хромтау ауданы
№4 орта мектебі
Мақтау қағазы
«Туристік бақылау маршруты» қашықтығы бойынша:
Команда атауы
Ауданы (қала), мектебі
Жүлделі орын
1
«Жас талап»
Ақтөбе қаласы
№24 лингвистикалық мектеп гимназиясы
І орын
2
«ГСЮТ-Ақтөбе»
Ақтөбе қалалық
жас туристер стансасы
ІІ орын
3
«ГСЮТ LEVSтур»
Ақтөбе қалалық
жас туристер стансасы
ІІІ орын
«Спорттық бағдарлау» қашықтығында ұл балалар арасында:
Оқушылардың аты-жөні
Ауданы (қала), мектебі
Жүлделі орын
1
Сағындықов Қадырғали
Ақтөбе қаласы
№49 орта мектебі
І орын
2
Жумагулов Диас
Ақтөбе қалалық
жас туристер стансасы
ІІ орын
3
Сейиілжанов Мади
Ақтөбе қалалық
жас туристер стансасы
ІІІ орын
«Спорттық бағдарлау» қашықтығында қыз балалар арасында:
Оқушылардың аты-жөні
Ауданы (қала), мектебі
Жүлделі орын
1
Ермуханбет Мәрмәр
Ақтөбе қалалық
жас туристер стансасы
І орын
2
Шегербаева Самал
Мәртөк ауданы
Родниковка орта мектебі
ІІ орын
3
Серікбаева Аружан
Ақтөбе қаласы
№39 орта мектебі
ІІІ орын
Слеттің қорытындысы бойынша жеңімпаз командалар тізімі:
Команда атауы
Ауданы (қала), мектебі
Жүлделі орын
1
«Жас талап»
Ақтөбе қаласы
№24 лингвистикалық мектеп гимназиясы
І орын
2
«ГСЮТ-Ақтөбе»
Ақтөбе қалалық
жас туристер стансасы
ІІ орын
3
«ГСЮТ LEVSтур»
Ақтөбе қалалық
жас туристер стансасы
ІІІ орын